Kontakt: nie ważne, w którym jesteś miejscu Polski czy świata : wystarczy email lub telefon

Kontakt

 

Działamy w całej Polsce oraz zagranicą

Przedsiębiorcy to zajęci ludzie, którzy zazwyczaj potrzebują pomocy od razu. Większość naszych klientów jest spoza Wrocławia i okolic. Współpracowaliśmy z klientami z krajów europejskich, a nawet Kanady i USA. Nasi klienci oczekują wsparcia niezależnie od tego, gdzie są.

Elastyczność

Nasi klienci potrzebują szybkiego dostępu do naszej wiedzy, doświadczenia i dostępności. Wyróżniamy się tym, iż jesteśmy do dyspozycji naszych klientów praktycznie cały czas. Klienci nie muszą czekać na spotkanie, aby uzyskać wsparcie albo odpowiedź na nurtujące ich pytanie.

Nowoczesny kontakt z klientem

Współpracujemy z klientami dzięki nowoczesnym kanałom komunikacji. Podstawowe narzędzia to: telefon, email, Skype. Na życzenie klientów organizujemy oczywiście spotkania.

Oszczędzamy pieniądze klienta

Spotkania kosztują zarówno klienta, jak i nas. Nasi klienci nie muszą dojeżdżać do naszej siedziby. Większość naszych usług realizujemy na odległość. Dzięki temu oszczędzamy również i my, co powoduje, że nasze usługi kosztują mniej. Rozumiemy, że “czas to pieniądz”.

 

Zapraszamy do kontaktu. 

Kontakt przez formularz / email jest najpewniejszy – zawsze kontaktujemy się zwrotnie.

Formularz kontaktowy*

*prosimy o dokładne sprawdzenie podawanego adresu email, ponieważ w razie błędu nie będziemy się mogli skontaktować zwrotnie. 

Email: biuro(“małpa”)private-equity.pl

Telefon: +48 799 264 402

Zapraszamy do kontaktu!

 


Biuro we Wrocławiu:
Inkubator Przedsiębiorczości DAWG
Al. Kasztanowa 3a, 53-125 Wrocław

Biuro w Warszawie:
ul. Nowy Świat 33
00-029 Warszawa