Kontakt: nie ważne, w którym jesteś miejscu Polski czy świata : wystarczy email lub telefon

Kontakt

 

Działamy w całej Polsce oraz zagranicą

Większość naszych klientów jest spoza Wrocławia i okolic. Współpracowaliśmy z klientami z krajów europejskich, a w jednym przypadku z Kanady. Nasi klienci oczekują wsparcia niezależnie od tego, gdzie są.

Elastyczność

Dzięki nowoczesnym kanałom komunikacji jesteśmy do dyspozycji naszych klientów praktycznie cały czas. Klienci nie muszą czekać na spotkanie, aby uzyskać wsparcie albo odpowiedź na nurtujące ich pytanie. Nasz czas reakcji jest zazwyczaj bardzo krótki.

Nowoczesny kontakt z klientem

Współpracujemy z klientami dzięki nowoczesnym kanałom komunikacji. Podstawowe narzędzia to: telefon, email, Skype. Na życzenie klientów organizujemy oczywiście spotkania.

Oszczędzamy czas klienta

Nasi klienci potrzebują naszej wiedzy, doświadczenia i dostępności, ale nie chcą tracić czasu na umawianie spotkań. Przedsiębiorcy to zajęci ludzie, którzy zazwyczaj potrzebują pomocy od razu. Rozumieją oni, że „czas to pieniądz”.

Oszczędzamy pieniądze klienta

Spotkania kosztują zarówno klienta jak i nas. Nasi klienci nie muszą dojeżdżać do naszej siedziby. Większość naszych usług realizujemy na odległość. Dzięki temu oszczędzamy również i my, co powoduje, że nasze usługi kosztują mniej.

 

Zapraszamy do kontaktu. 

Kontakt przez formularz / email jest najpewniejszy – zawsze kontaktujemy się zwrotnie.

Formularz kontaktowy*

*prosimy o dokładne sprawdzenie podawanego adresu email, ponieważ w razie błędu nie będziemy się mogli skontaktować zwrotnie. 

Email: biuro(„małpa”)private-equity.pl

Telefon: +48 799 264 402

Zapraszamy do kontaktu!

 


Biuro:
Inkubator Przedsiębiorczości DAWG
Al. Kasztanowa 3a, 53-125 Wrocław